AŞAĞI KAYDIRIN

Açık Ofis Otomasyonu Ve Rezervasyon Sistemi

Modern ofisler , alanların daha verimli kullanılması için açık ofis ve rezervasyon tabanlı çalışma alanlarını daha çok gündeme getirmektedir. İstenilen bu verimlilik , kullanılacak ileri teknoloji otomasyon ve entegre çözümler ile mümkün olmaktadır.
Günümüzde özellikle bu sistemlerin mobil ve web teknolojileri ile kontrol edilebilmesi, Google Voice, IOS Siri, Amazon Alexa gibi ses kontrol teknolojileri ile uyumlu olması, Microsoft exchange ile entegre olması, bulut teknolojileri ile entegrasyon , ileri teknolojinin bize sağladığı imkanlardır.
Kurulacak olan aydınlatma otomasyonu (KNX, DALI, DMX ), ısıtma soğutma havalandırma otomasyonu (BacNET, Modbus, KNX vb.) , perde panjur otomasyonu (KNX vb.) gibi otomasyon sistemleri de , yukarıda bahsedilen ileri teknoloji sistemlerle entegre bir şekilde, kolayca, tek bir ara yüzden kontrol edilmesini sağlamalıdır.


MOBİL UYGULAMA VEYA WEB BROWSER İLE KONTROL
Yine ürün gamımızda bulunan Dokunmatik HMI paneller ile veya mobil uygulama veya web browser ile açık ofisiniz kontrol edebilirsiniz.

AYDINLATMA – PERDE PANJUR OTOMASYONU ( KNX – DALI – DMX )
Kurulacak aydınlatma , perde panjur otomasyonu ile , cep telefonununuz veya bilgisayarınızdan, aydınlatma, perde – panjurları tek tek kontrol edebildiğiniz gibi, çeşitli senaryo butonları ile de sistemi tek tuş ile istediğiniz konfor noktasına getirebilirsiniz.

ISITMA SOĞUTMA HAVALANDIRMA OTOMASYONU ( KNX – BACNET– MODBUS )
Kurulacak ısıtma soğutma havalandırma otomasyonu veya entegrasyonu ile , VRV- Fancoil – Klima Santrali vb. cihazları cep telefonununuz veya bilgisayarınızdan tek tek kontrol edebildiğiniz gibi, çeşitli senaryo butonları ile de sistemi tek tuş ile istediğiniz konfor noktasına getirebilirsiniz.

GOOGLE ASİSTAN, IOS SİRİ, AMAZON ALEXA İLE ENTEGRE SES KONTROLÜ
Açık ofisiniz, Google Voice , IOS Siri veya Amazon Alexa gibi ses ile kontrol teknolojileri ile kontrol edebilirsiniz. Lambaları açıp kapatıp, sıcaklıklarını değiştirebilir, senaryoları aktive edebilirsiniz.

CLOUD (BULUT) SİSTEMLERİ ENTEGRASYONU
Bulut (Cloud) entegrasyonu ile, oda doluluklarını, oda kullanım istatistiklerini, sıcaklık ve enerji kullanım istatistiklerini Microsoft Azure , Amazon Web services sistemlerine MQTT ile aktarabilir, uzun süreli analizler yapabilir, verimlilik projeleri gerçekleştirebilirsiniz.