Hakkımızda

SONA OTOMASYON OLARAK BİZ,
20 yıla yakın bir süredir bu sektörde hizmet veren, Türkiye’de yapılmış birçok yüksek prestijli binanın mühendisliğinde emeği olan, yüksek eğitimli ve uluslararası alanda deneyimli mühendisler grubuyuz. Referanslarımız, Türkiye ile sınırlı kalmayıp, başta Rusya olmak üzere bazı asya ülkelerinden, Avrupa ve Afrika’ya uzanan dünyanın birçok yerinde başarılı projeler ile belgelenebilir. Yöneticilik alanında sektörün en iyi bilinen global firmalarında deneyim kazanmış, global hizmet ve kalite anlayışıyla yetişmiş ve hizmet vermiş kişileriz.

VİZYONUMUZ VE AMACIMIZ
Hem yaklaşan enerji krizi hem de gün geçtikçe artan güvenlik ihtiyacı, enerji kaynakları kısıtlı ve stratejik konumu sebebiyle yüksek oranda artan güvenlik ihtiyacı olan ülkeler için önümüzdeki yılların en önemli sorunları olacaktır. Bu sorunlara, ölçülebilir kalitede ve uluslararası standartlarda çözümler getirmek, toplam çözüm anlayışı ile yönetilebilir maliyetler üretmek için bu yoldayız.

FARKIMIZ
Bizler günden güne değişen otomasyon teknolojilerinde, farklı otomasyon protokolleri, IT sektörünün kendi iletişim protokolleri ve bulut çözümleri arasındaki bütün boşlukları doldurarak, sizi teknolojilerden bağımsız sınırsız genişleyebilen ve geleceğe sorunsuz götüren ve bunu tek bir platform ile yapan Türkiye’nin tek şirketiyiz. Çözümlerimiz sayesinde, endüstriyel otomasyon, bina otomasyonu, konut otomasyonu, enerji izleme, enerji otomasyonu, IT sistemlerinin izlenmesi, Audio – Video Sistem Entegrasyonları , Bulut Çözümleri , Zayıf Akım Sistemleri vb. sistemler artık ayrı birbirinden bağımsız , birbiri ile konuşmayan sistemler değil.
Sona Otomasyon, Dünyanın En Inovatif Teknolojisi Logic Machine ‘In Gücü Ile Otomasyon , Entegrasyon Ve Verimlilik Çözümlerinde Hayal Gücünüzün Sınırlarını Sonsuza Açıyor.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Logic Machine by Embedded System
www.openrb.com