AŞAĞI KAYDIRIN

Akıllı Hastane Odası Otomasyonu

Acil durum yönetimi, müşteri konforu, konforun sürekliliği, müşteri alışkanlıklarının takibi, hastane yatırımcılarının , ileri teknoloji kullanarak sürekli geliştirmek istediği bir alandır.
Günümüzde özellikle bu sistemlerin  mobil ve web teknolojileri ile kontrol edilebilmesi, Google Voice, IOS Siri, Amazon Alexa gibi ses kontrol teknolojileri ile uyumlu olması, hemşire çağrı sistemleri ile entegre olması, bulut teknolojileri ile entegrasyon , ileri teknolojinin bize sağladığı imkanlardır.
Kurulacak olan aydınlatma otomasyonu (KNX, DALI, DMX ), ısıtma soğutma havalandırma otomasyonu (BacNET, Modbus, KNX vb.) , perde panjur otomasyonu (KNX vb.) gibi otomasyon sistemleri de , yukarıda bahsedilen ileri teknoloji sistemlerle entegre bir şekilde, kolayca, tek bir ara yüzden kontrol edilmesini sağlamalıdır.


MOBİL UYGULAMA VEYA WEB BROWSER İLE KONTROL
Yine ürün gamımızda bulunan Dokunmatik HMI paneller ile veya mobil uygulama veya web browser ile hastane odanızı kontrol edebilirsiniz.

AYDINLATMA – PERDE PANJUR OTOMASYONU ( KNX – DALI – DMX )
Kurulacak aydınlatma, perde panjur otomasyonu ile , cep telefonununuz veya bilgisayarınızdan, aydınlatma, perde – panjurları tek tek kontrol edebildiğiniz gibi, çeşitli senaryo butonları ile de sistemi tek tuş ile istediğiniz konfor noktasına getirebilirsiniz.

HEMŞİRE ÇAĞRI SİSTEMLERİ ENTEGRASYONU
Kurulacak otomasyon sisteminin kullanıcı ara yüzünü (Mobil, web , hmi panel vb.) hemşire çağrı sistemi ile entegre olacak şekilde tek ara yüz ile kontrol edebilir, hastalar için özel ve kullanımı kolay ara yüzler dizayn edebilirsiniz.

ISITMA SOĞUTMA HAVALANDIRMA OTOMASYONU ( KNX – BACNET– MODBUS )
Kurulacak ısıtma soğutma havalandırma otomasyonu veya entegrasyonu ile , VRV- Fancoil – Klima Santrali vb. cihazları cep telefonununuz veya bilgisayarınızdan tek tek kontrol edebildiğiniz gibi, çeşitli senaryo butonları ile de sistemi tek tuş ile istediğiniz konfor noktasına getirebilirsiniz.

GOOGLE ASİSTAN, IOS SİRİ, AMAZON ALEXA İLE ENTEGRE SES KONTROLÜ
Hastane odanızı, Google Voice, IOS Siri veya Amazon Alexa gibi ses ile kontrol teknolojileri ile kontrol edebilirsiniz. Lambaları açıp kapatıp, oda sıcaklıklarını değiştirebilir, oda senaryolarını aktive edebilirsiniz.

CLOUD (BULUT) SİSTEMLERİ ENTEGRASYONU
Bulut (Cloud) entegrasyonu ile, oda doluluklarını, oda kullanım istatistiklerini, sıcaklık ve enerji kullanım istatistiklerini Microsoft Azure , Amazon Web services sistemlerine MQTT ile aktarabilir, uzun süreli analizler yapabilir, verimlilik projeleri gerçekleştirebilirsiniz.