AŞAĞI KAYDIRIN

Akıllı Otel Odası Otomasyonu

Müşteri konforu, konforun sürekliliği, müşteri alışkanlıklarının takibi, otel yatırımcılarının , ileri teknoloji kullanarak sürekli geliştirmek istediği bir alandır.
Günümüzde özellikle bu sistemlerin mobil ve web teknolojileri ile kontrol edilebilmesi, Google Voice, IOS Siri, Amazon Alexa gibi ses kontrol teknolojileri ile uyumlu olması, Fidelio gibi otel işletim sistemleri ile entegre olması, bulut teknolojileri ile entegrasyon , ileri teknolojinin bize sağladığı imkanlardır.
Kurulacak olan aydınlatma otomasyonu (KNX, DALI, DMX ), ısıtma soğutma havalandırma otomasyonu (BacNET, Modbus, KNX vb.) , perde panjur otomasyonu (KNX vb.) gibi otomasyon sistemleri de , yukarıda bahsedilen ileri teknoloji sistemlerle entegre bir şekilde, kolayca, tek bir ara yüzden kontrol edilmesini sağlamalıdır.


MOBİL UYGULAMA VEYA WEB BROWSER İLE KONTROL
Yine ürün gamımızda bulunan Dokunmatik HMI paneller ile veya mobil uygulama veya web browser ile otel odanızı kontrol edebilirsiniz.

AYDINLATMA – PERDE PANJUR OTOMASYONU ( KNX – DALI – DMX )
Kurulacak aydınlatma , perde panjur otomasyonu ile , cep telefonununuz veya bilgisayarınızdan, aydınlatma, perde – panjurları tek tek kontrol edebildiğiniz gibi, çeşitli senaryo butonları ile de sistemi tek tuş ile istediğiniz konfor noktasına getirebilirsiniz.

ISITMA SOĞUTMA HAVALANDIRMA OTOMASYONU ( KNX – BACNET– MODBUS )
Kurulacak ısıtma soğutma havalandırma otomasyonu veya entegrasyonu ile , VRV- Fancoil – Klima Santrali vb. cihazları cep telefonununuz veya bilgisayarınızdan tek tek kontrol edebildiğiniz gibi, çeşitli senaryo butonları ile de sistemi tek tuş ile istediğiniz konfor noktasına getirebilirsiniz.

FIDELIO VE CLOUD (BULUT) SİSTEMLERİ ENTEGRASYONU
Fidelio entegrasyonu ile , sistemden alacağınız Check-In , Check-Out bilgilerini kullanarak, odayı hoş geldin moduna çekebilir, odanın sıcaklık seviyesini konfor seviyesine getirebilir, check-out bilgisi geldiğin de ise, odanın sistemlerini kapatabilirsiniz.
Bulut (Cloud) entegrasyonu ile, oda doluluklarını, oda kullanım istatistiklerini, sıcaklık ve enerji kullanım istatistiklerini Microsoft Azure , Amazon Web services sistemlerine MQTT ile aktarabilir, uzun süreli analizler yapabilir, verimlilik projeleri gerçekleştirebilirsiniz.

GOOGLE ASİSTAN , IOS SİRİ, AMAZON ALEXA İLE ENTEGRE SES KONTROLÜ
Otel odanızı, Google Voice , IOS Siri veya Amazon Alexa gibi ses ile kontrol teknolojileri ile kontrol edebilirsiniz. Lambaları açıp kapatıp, oda sıcaklıklarını değiştirebilir, oda senaryolarını aktive edebilirsiniz.