AŞAĞI KAYDIRIN

Akıllı Toplantı Odası Otomasyonu

Kurumunuzda yapılan toplantıların daha verimli geçmesi, ileri teknoloji ile entegrasyonu ve otomasyon sistemleri ile mümkündür.
Günümüzde özellikle bu sistemlerin mobil ve web teknolojileri ile kontrol edilebilmesi, Google Voice, IOS Siri, Amazon Alexa gibi ses kontrol teknolojileri ile uyumlu, Microsoft Exchange gibi sistemler ile entegrasyonu ile toplantı bilgilendirme yapılması , ileri teknolojinin bize sağladığı imkanlardır.
Ayrıca kurulacak olan aydınlatma otomasyonu (KNX, DALI, DMX ), ısıtma soğutma havalandırma otomasyonu (BacNET, Modbus, KNX vb.) , perde panjur otomasyonu (KNX vb.) gibi otomasyon sistemleri de , yukarıda bahsedilen ileri teknoloji sistemlerle entegre bir şekilde, kolayca, tek bir ara yüzden kontrol edilmesini sağlamalıdır.


MOBİL UYGULAMA VEYA WEB BROWSER İLE KONTROL
Yine ürün gamımızda bulunan Dokunmatik HMI paneller ile veya mobil uygulama veya web browser ile toplantı odanızı kontrol edebilirsiniz.

AYDINLATMA – PERDE PANJUR OTOMASYONU ( KNX – DALI – DMX )
Kurulacak aydınlatma , perde panjur otomasyonu ile , cep telefonununuz veya bilgisayarınızdan, aydınlatma, perde – panjurları tek tek kontrol edebildiğiniz gibi, çeşitli senaryo butonları ile de sistemi tek tuş ile istediğiniz konfor noktasına getirebilirsiniz.

ISITMA SOĞUTMA HAVALANDIRMA OTOMASYONU ( KNX – BACNET– MODBUS )
Kurulacak ısıtma soğutma havalandırma otomasyonu veya entegrasyonu ile , VRV- Fancoil – Klima Santrali vb. cihazları cep telefonununuz veya bilgisayarınızdan tek tek kontrol edebildiğiniz gibi, çeşitli senaryo butonları ile de sistemi tek tuş ile istediğiniz konfor noktasına getirebilirsiniz.

GOOGLE ASİSTAN , IOS SİRİ, AMAZON ALEXA İLE ENTEGRE SES KONTROLÜ
Toplantı odanızı, Google Voice , IOS Siri veya Amazon Alexa gibi ses ile kontrol teknolojileri ile kontrol edebilirsiniz. Lambaları açıp kapatıp, oda sıcaklıklarını değiştirebilir, oda senaryolarını aktive edebilirsiniz.

EXCHANGE ENTEGRASYONU İLE TOPLANTI DURUMU BİLGİLENDİRMESİ
Microsoft Exchange entegrasyonu ile , toplantı odası dışına koyacağınız bilgilendirme paneli ile, toplantınızın anlık durumunu, bir sonraki toplantıyı, bugünün veya haftalık toplantıları bilgilendirebilirsiniz.