AŞAĞI KAYDIRIN

Bina Aydınlatma Otomasyonu

Enerji verimli yapılar, enerji sertifikalı binaların en önemli ve kritik yatırımlarından birisi de aydınlatma otomasyonudur. Artık bir endüstri standardı haline gelmiş olan KNX EIB , DALI tabanlı otomasyon çözümleri ile gün ışığı , hareket varlık, zaman programı vb. senaryolarla , sadece ihtiyaç kadar aydınlatmanın kullanılmasını sağlanır.
Logic Machine çözümlerimizle, bu noktada bu aydınlatma otomasyonu kontrol eden bir scada ve KNX DALI tabanlı çözüm sunmanın dışında, Bacnet, Modbus entegrasyonu ile daha üst platformlara bilgi aktarma gibi çözümlerde sağlamaktadır. Yine Logic Machine içinde bulunan script ve blok tabanlı PLC programlama ile , KNX sistemlerinin dahili program sınırlarından bağımsız bir şekilde sınırsız senaryo ve uygulama seçeneği sunuyoruz.
Ayrıca günümüzde özellikle bu sistemlerin  mobil ve web teknolojileri ile kontrol edilebilmesi Microsoft Azure ve Amazon Web Services ile entegre olması, bulut teknolojileri ile entegrasyon , Logic Machine’in sağladığı ileri teknolojinin bize sağladığı imkanlardır.


MOBİL UYGULAMA VEYA WEB BROWSER İLE KONTROL
Yine ürün gamımızda bulunan Dokunmatik HMI paneller ile veya mobil uygulama veya web browser ile aydınlatma otomasyonu sistemlerini kontrol edebilirsiniz.

ZAMAN PROGRAMLARI, TREND, LOGİC PROGRAMLAMA
Kurulacak aydınlatma otomasyonu sistemi , zaman programları, trend ve Logic programlama fonksiyonları ile maksimum verimlilikte kullanılır.

ENTEGRASYON ( KNX – BACNET– MODBUS- DMX )
Logic Machine’in yüksek entegrasyon yeteneği sayesinde, DMX512, MODBUS, BACNET ve daha birçok benzeri sistem ile entegre olabilir, sisteminizi bina otomasyonu ve üst scada sistemlerine aktarabilirsiniz.

CLOUD (BULUT) SİSTEMLERİ ENTEGRASYONU
Bulut (Cloud) entegrasyonu ile, oda doluluklarını, oda kullanım istatistiklerini, sıcaklık ve enerji kullanım istatistiklerini Microsoft Azure , Amazon Web services sistemlerine MQTT ile aktarabilir, uzun süreli analizler yapabilir, verimlilik projeleri gerçekleştirebilirsiniz.