AŞAĞI KAYDIRIN

Bina VRV – Klima Otomasyonu

Modern binalarda ısıtma soğutma çözümlerinde daha çok yer almaya başlayan VRV – VRF sistemlerinin otomasyon ile kontrol edilmesi , gözlemlenmesi, enerji verimli yapılar, enerji sertifikalı binaların en önemli ve kritik yatırımlarının birisidir. Artık bir endüstri standardı haline gelmiş olan BACNET, MODBUS, KNX EIB , haberleşme protokolleri ile entegre edilen VRV otomasyon çözümleri ile hareket varlık, zaman programı , mevsim geçişleri vb. senaryolarla , sadece ihtiyaç kadar ısıtma - soğutmanın kullanılmasını sağlanır.
Logic Machine çözümlerimizle, bu noktada bu VRV - VRF otomasyonunu kontrol eden bir scada çözümü sunmanın dışında, Bacnet, Modbus entegrasyonu ile daha üst platformlara bilgi aktarma gibi çözümlerde sağlamaktadır. Yine Logic Machine içinde bulunan script ve blok tabanlı PLC programlama ile sınırsız senaryo ve uygulama seçeneği sunuyoruz.
Ayrıca günümüzde özellikle bu sistemlerin  mobil ve web teknolojileri ile kontrol edilebilmesi Microsoft Azure ve Amazon Web Services ile entegre olması, bulut teknolojileri ile entegrasyon , Logic Machine’in sağladığı ileri teknolojinin bize sağladığı imkanlardır.


MOBİL UYGULAMA VEYA WEB BROWSER İLE KONTROL
Yine ürün gamımızda bulunan Dokunmatik HMI paneller ile veya mobil uygulama veya web browser ile VRV – VRF otomasyonunu kontrol edebilirsiniz.

ZAMAN PROGRAMLARI, TREND, LOGİC PROGRAMLAMA
Kurulacak VRV - VRF otomasyonu sistemi , zaman programları, trend ve Logic programlama fonksiyonları ile maksimum verimlilikte kullanılır.

ENTEGRASYON ( KNX – BACNET– MODBUS- DMX )
Logic Machine’in yüksek entegrasyon yeteneği sayesinde, KNX, MODBUS, BACNET ve daha birçok benzeri sistem ile entegre olabilir, sisteminizi bina otomasyonu ve üst scada sistemlerine aktarabilirsiniz

CLOUD (BULUT) SİSTEMLERİ ENTEGRASYONU
Bulut (Cloud) entegrasyonu ile, oda doluluklarını, oda kullanım istatistiklerini, sıcaklık ve enerji kullanım istatistiklerini Microsoft Azure , Amazon Web services sistemlerine MQTT ile aktarabilir, uzun süreli analizler yapabilir, verimlilik projeleri gerçekleştirebilirsiniz.