AŞAĞI KAYDIRIN

Cephe Aydınlatma RGB Led Otomasyonu

Modern binalarda, cephe aydınlatması, farklı RGB uygulamaları, en çok uygulanan teknolojilerden birisidir. Genellikle RGB kontrol için, DMX512 veya DALI haberleşen RGB armatürler kullanılmaktadır. Logic Machine ile, web ve mobil üzerinden kontrol, rastgele ışık senaryoları, zamana bağlı ışık senaryoları ve daha bir çok imkan ile, pazarda en geniş çaplı RGB tabanlı cephe aydınlatma otomasyonunu sağlamaktadır.
Logic Machine çözümlerimizle, bu noktada bu cephe aydınlatma otomasyonu kontrol eden bir scada ve DMX512, DALI tabanlı çözüm sunmanın dışında, Bacnet, Modbus entegrasyonu ile daha üst platformlara bilgi aktarma gibi çözümlerde sağlamaktadır. Yine Logic Machine içinde bulunan script ve blok tabanlı PLC programlama ile sınırsız senaryo ve uygulama seçeneği sunuyoruz. Ayrıca günümüzde özellikle bu sistemlerin  mobil ve web teknolojileri ile kontrol edilebilmesi Microsoft Azure ve Amazon Web Services ile entegre olması, bulut teknolojileri ile entegrasyon , Logic Machine’in sağladığı ileri teknolojinin bize sağladığı imkanlardır.


MOBİL UYGULAMA VEYA WEB BROWSER İLE KONTROL
Yine ürün gamımızda bulunan Dokunmatik HMI paneller ile veya mobil uygulama veya web browser ile aydınlatma otomasyonu sistemlerini kontrol edebilirsiniz.

ZAMAN PROGRAMLARI, TREND, LOGİC PROGRAMLAMA
Kurulacak aydınlatma otomasyonu sistemi , zaman programları, trend ve Logic programlama fonksiyonları ile maksimum verimlilikte kullanılır.

ENTEGRASYON ( KNX – BACNET– MODBUS- DMX )
Logic Machine’in yüksek entegrasyon yeteneği sayesinde, DMX512, MODBUS, BACNET ve daha birçok benzeri sistem ile entegre olabilir, sisteminizi bina otomasyonu ve üst scada sistemlerine aktarabilirsiniz

CLOUD (BULUT) SİSTEMLERİ ENTEGRASYONU
Bulut (Cloud) entegrasyonu ile, oda doluluklarını, oda kullanım istatistiklerini, sıcaklık ve enerji kullanım istatistiklerini Microsoft Azure , Amazon Web services sistemlerine MQTT ile aktarabilir, uzun süreli analizler yapabilir, verimlilik projeleri gerçekleştirebilirsiniz.